Uzarin żel 75ml

 • żel pielęgnująco-kojacy na miejsca po urazach: sińce, obrzęki, obolałe miejsca

 • unikatowa formuła niwelująca sińce i obrzęki

 • łagodzi skutki urazów

 • działa kojąco i sprzyja szybkiej regeneracji skóry

 • żel 75 ml

 

 

Działanie

 

Preparat o działaniu kojąco-pielęgnującym. Polecany do stosowania na skórę szczególnie wrażliwą po urazach, opuchniętą, z widocznymi sińcami lub krwawymi wybroczynami. Uzarin żel - dzięki zawartym w nim substancjom czynnym o działaniu antybakteryjnym, kojącym i ściągającym – przynosi szybkie uczucie ulgi. Unikatowa formuła uzyskana z połączenia octanowinianu glinu z wyciągami z nagietka lekarskiego oraz arniki górskiej, wywiera kompleksowe działanie na miejsca zmienione po urazie, wspomagając regenerację skóry i szybszy powrót do stanu przedurazowego.

 

Sposób użycia

 

Wcierać lub delikatnie wmasować żel kilka razy dziennie w miejsca dotknięte urazem. Żel stosować na oczyszczoną skórę, rozsmarowując od ok. 3 do 4 cm preparatu (w zależności od rozmiaru i miejsca urazu). W przypadku obrzęków i naciągnięć nałożyć grubą warstwę żelu, pozostawiając do wyschnięcia.

 

Skład INCI:

 

Aqua, Alcohol Denat., Hydroxyethylcellulose, Aluminium Acetatetartrate, Calendula Officinalis Extract,Arnica Montana Extract, Menthol, Citric Acid, Methylchloroisothiazolinone,Methylisothiazolinone, Bromonitropropanidol,Polysorbate 80.

 

1g preparatu UZARIN zawiera: octanowinian glinowy (10mg), wyciąg z nagietka lekarskiego (10mg), wyciąg z arniki górskiej (10mg) i substancje pomocnicze.

 

 

 

Copyright Nes Pharma