O Firmie

 

Misja

 

Naszym celem jest tworzenie i wprowadzanie na rynek preparatów, które zapewnią pacjentom pełen komfort i gwarancję skutecznej terapii.

 

Kim jesteśmy

 

Nes Pharma to nowoczesna, dynamicznie rozwijająca się polska firma farmaceutyczna. W swojej codziennej pracy na pierwszym miejscu stawiamy dobro i zdrowie pacjenta. Specjalizujemy się w produktach opartych na naturalnych formułach oraz o najnowsze rozwiązania laboratoryjne przemysłu farmaceutycznego, oferując wysokiej jakości preparaty wspomagające leczenie dolegliwości m.in. z zakresu reumatologii, gastrologii i medycyny urazowej.

Bazujemy na wieloletnich doświadczeniach naukowych i technologicznych naszych partnerów, wprowadzamy też własne innowacje. Jako inicjator badań klinicznych Nes Pharma współpracuje na co dzień z polskimi uniwersyteckimi ośrodkami naukowymi.

O nasz dobry wizerunek dbają nasi pacjenci.

 

Dostępność i polityka informacyjna

 

Produkty Nes Pharma dostępne są w aptekach na terenie całej Polski. Współpracujemy ze wszystkimi hurtowniami farmaceutycznymi w kraju. Służymy materiałami informacyjnymi na temat produktów, prowadzimy również prezentacje dotyczące wskazanej serii preparatów Nes Pharma.

Copyright Nes Pharma